Máte také našeho hradního pána plné zuby? Lidé už podepisují petice o vlastizradě a odpočítávají hodiny!

Hradní suita krátce před ponorem?
 Zprávy 
31. října 2014 05:30 / Foto: Facebook
  572   54
Nejnovější

Nové překvapení po summitu v Helsinkách. Tohle asi čekal málokdo

Poslední události kolem předávání státních vyznamenání v úterý 28. října a kontroverzních výroků a jednání během návštěvy Číny vyvolaly další bouřlivé diskuse široké veřejnosti, zda český prezident Miloš Zeman na svou funkci stačí a zda je skutečně prezidentem, který národ spojuje, nikoliv rozděluje...

Neklid v podhradí je dobře patrný například na sociálních sítích - aktuálně můžete například podepsat petici "Nechceme na Hradě Putinovu loutku - kde začíná VELEzrada?", která na Facebooku formuluje obavu z podezření, že prezident Zeman jedná proti zájmům a obraně našeho státu díky jeho výrokům v ruských médiích proti sankcím a tlumočení proputinovských názorů.

Organizátoři petice vyzvali mimo jiné všechny podobně smýšlející občany, aby podepsali zmíněnou petici, která požaduje po Senátu České republiky, aby prošetřil skutky Miloše Zemana ve vztahu k ústavnímu zákonu. Pokud petici podepíše 10 000 lidí, musí dle zákona Senát petici projednávat.

Nespokojenost občanů s prezidentem Zemanem také názorně dokresluje například webová stránka s výstižným názvem www.zemancountdown.cz, která doslova odpočítává, kolik ještě zbývá současnému hradnímu pánovi do konce jeho funkčního období - nyní je to pro vaši informaci cca tři roky a 127 dní. Na stránkách se kromě jiného dočtete, co možná vadí i řadě dalších našich spoluobčanů: "Českou republiku reprezentuje člověk, který má vážné problémy s alkoholem a zesměšňuje tak sebe i Českou republiku v očích mezinárodní veřejnosti, vyřizuje si osobní účty porušováním ustálených zvyklostí a postupů a spolu s Klausem vymyslel opoziční smlouvu, aby spolu zakryli ekonomickou kriminalitu devadesátých let a paralyzovali pak na dalších deset let justici a policii..."

Možná to vypadá jen jako ojedinělé výkřiky nespokojenosti, může to být ale také skutečný začátek pádu dosud sebevědomého Miloše Zemana - uvidíme, co příští dny na rozbouřené politické scéně přinesou.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Styl

Jak dostat make-up z kosmetických štětců? Pomůžou i věci, které máte běžně doma

Dům a zahrada

Nátěr starého kovu nemusí být věda. Poradíme vám, jak na to

1. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

2. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

3. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

4. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

5. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn