خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Muslimové opět útočí! Tentokrát kvůli šortkám! Co ještě si necháme líbit?

 Zprávy 
10. září 2016 05:00 / Jitka Jahodová
  1   1
Jak jinak jet na kole v parném počasí než v šortkách? Shutterstock
Nejnovější

U Středozemního moře se formuje obdoba hurikánu. Čekají se obrovské škody

Ve francouzském městě Toulon se odehrála potyčka, které by za normálních okolností média nevěnovala pozornost. Nicméně v rozjitřeném společenském klimatu, který nyní ve Francii panuje, vzbudila velký ohlas.

Dvě rodiny s dětmi se během víkendu rozhodly pro cyklistický výlet. Během něj však byla celá skupinka verbálně napadena asi desítkou muslimských mužů. Důvod? Ženy na sobě měly šortky. Agresoři na ženy křičeli, že jsou "prostitutky" a "aby se svlékly se úplně donaha." Manželé napadených žen se ohradili vůči takovému chování a žádali muže o respekt vůči svým manželkám, což okamžitě vyprovokovalo bitku. Skupina muslimských mladíků dotyčné muže surově zmlátila, a to před očima jejich dětí. Zranění jedné z obětí si vyžádalo 30 denní pracovní neschopnost, kvůli zlomeninám v oblasti obličeje.

Policie zatkla dva z útočníků ve věku 17 a 19 let. Prokurátor města Toulon Bernard Marchal považuje oblečení žen, jen za záminku k vyprovokování potyčky.

O případu napsal Politique Matin a Valeures actuelle s tím, že toto není první případ napadení žen kvůli oblečení. Podobný incident se odehrál v červnu ve stejném městě, kdy byla 18letá žena napadena kvůli tomu, že měla na sobě oblečené džínové šortky. Svědectví této mladé ženy, která se se svým zážitkem svěřila na facebooku, vyvolalo bouřlivé reakce.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Styl

I v pastelkách je velký rozdíl. Na co si dát pozor při jejich výběru?

Dům a zahrada

Pokud si nechcete zničit drahocenný kompost, vyvarujte se tohoto odpadu

Zavřít reklamu