خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Prezidentův podraz! Starého kamaráda hodil bez milosti přes palubu

 Zprávy 
11. ledna 2016 04:30 / Jitka Jahodová
  0   3
Bloomberg se prezidentovy podpory nedočká... Shutterstock
Nejnovější

Kvůli ochraně osobních dat zavádí některé školy zbytečná opatření

Bývalý newyorský starosta a mediální magnát Michael Bloomberg prý zvažuje kandidaturu na amerického prezidenta.

Podle televize CNN si Bloomberg objednal průzkum, jaké by měl šance v souboji o Bílý dům jako třetí kandidát proti Hillary Clintonové a Donaldovi Trumpovi. Právě obrovská Trumpova popularita a raketový vzestup jeho preferencí magnáta, podle jemu blízkého zdroje, inspiroval.

Michael Bloomberg je celostátně uznávaným politikem, který byl mimo jiné starostou New Yorku v letech 2002 až 2013 a nyní řídí vlastní globální informační agenturu Bloomberg LP.

Svoji kandidaturu na prezidentské křeslo politik zvažoval již v roce 2008. Nakonec oznámil, že kandidovat nebude a svým nemalým vlivem podpořil prezidenta Baracka Obamu. Ten se však v současné době tváří, že si nic takového nepamatuje a Bloombergovu kandidaturu nijak podpořit nehodlá.

Včera totiž přinesl Bílý dům informaci, že současný prezident Obama nevyjádří veřejnou podporu žádnému ze spolustraníků, kteří se ucházejí o post prezidenta, než budou známy výsledky primárních voleb Demokratické strany v nadcházejících měsících.

Z vyjádření lze dedukovat, že si Obama prostě nehodlá z opatrnosti vsadit na žádného koně a rozhodl se dělat mrtvého brouka. S přihlédnutím k jeho politice ve druhém volebním období není ovšem jeho postoj zase až tak moc překvapivý.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Styl

Vyhazujete slupky od cibule do koše? Odteď už nebudete

Dům a zahrada

Pěstujte hloh pro okrasu i zdraví. Jeho plody jsou naprosto excelentní

Zavřít reklamu