První česká Popelka ukázala, s kým slavila Vánoce. Nechyběla ani manželka dvou českých zpěváků, která teď žije s jejím synem!

 Zprávy 
27. prosince 2015 04:30 / redakce
  0   1
Libuška Vojtková se Zdeňkem Rohlíčkem, jeho bratry a Evou Hruškovou a Janem Přeučilem Facebook
Nejnovější

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Jedna velká rodina. Každého, kdo do ni přijde, vítají s otevřenou náručí a berou za svého! První česká Popelka, herečka Eva Hrušková strávila Štědrý večer nejen s manželem hercem Janem Přeučilem a svými třemi syny, ale i s Libuškou Vojtkovou!

Ta chodí už nějaký ten pátek s nejstarším synem, hercem Zdeňkem Rohlíčkem. Bývalá žena Daniela Hůlky a Pepy Vojtka tak strávila poprvé Vánoce v této známé rodině.

"Všichni jsou na sebe milí, laskaví a Eva i Honza berou partnerku Zdeňka jako svou další "dceru", čili se vším všudy. Nedělají rozdíly," řekla inStory.cz známá rodiny.

Libuška s sebou měla i osmiletého syna Matyáše a s Přeučilovými a "švagry" svého partnera se cítila skvěle. Má jistě pocit bezpečí, zázemí a velké rodiny, kterou si vždy přála. Vojtková byla s rodinou přítele na pravidelném Štědrodenním šnečím brunchi, který Přeučilovi berou jako tradici, kterou nikdy nevynechají. A pro všechny měla hostitelka Eva Hrušková a její manžel Jan Přeučil dárečky.
Komentáře
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Reklama
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová oslavila Valentýna ve spodním prádle

Styl

Některé potíže se dají řešit aromaterapií. Oleje připravené z přírodního základu mají velkou sílu

Dům a zahrada

Pokojové rostliny, které nemůžete zahubit přeléváním

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu