خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Nenasytný Francouz: Milostné avantýry slavného prezidenta zblízka!

 Zprávy 
09. září 2014 13:15 / redakce
  0   0
Bývalý francouzský prezident Francois Mitterand v dobách největší slávy s Margaret Thatcherovou. Foto: ČTK
Nejnovější

Hilšerovi se Senát vyplatí. Kolik dostane?

Vždy to platilo a bude asi platit: ženy využívají své krásy a sex appealu jako prostředku k dosažení slávy a bohatství, u mužů se karta obrací. Ti v honbě za mocí cestou hledají svoji femme fatale a často bohužel není jen jedna. Když jste ovšem politicky angažovaná osoba, veřejné milostné aféry zrovna nejsou to pravé ořechové pro vaši kariéru.

Ačkoliv tomu jeho zjev příliš nenapovídá, za neúnavného svůdníka je považován bývalý francouzský politik a státník Francois Maurice Marie Mitterrand, který byl dokonce hned dvakrát zvolen prezidentem. Nenasytný Francois měl nespočet milostných afér.

Milióny Francouzů ho znají jako ”Pana Prezidenta”, jeho žena však ví, že nebyla jediná v jeho politické ložnici. Mitterrand měl však štěstí. Jeho avantýry mu nijak neovlivnily kariéru, neboť si hledal milenky mezi vlivnými ženami francouzského tisku, a tak většina pletek vyšla najevo až po jeho smrti. Například se na jeho pohřbu objevila milenka i s nemanželskou dcerou, kterou úspěšně tajil přes deset let.

Dalšího nemanželského potomka měl taktéž se švédskou novinářkou Christinou Forsne. O prezidentových milostných eskapádách se dopodrobna rozepisují novináři Christophe Dubois a Christophe Deloire, kteří ve své knize nahlížejí do ložnic politických elit.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Styl

Bezva trik s citronem. Proč ho máte dávat před použitím do mikrovlnné trouby?

Dům a zahrada

Super tipy na využití zavařovacích sklenic v domácnosti

Zavřít reklamu