خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Strach a panika na Nově. Prima konečně našla recept, jak jí přebrat diváky!

 Média 
05. září 2014 15:55 / redakce
  10   3
Nový seriál Vinaři dostane v neděli výraznější konkurenci. Ilustrační foto - TV Prima
Nejnovější

Hilšerovi se Senát vyplatí. Kolik dostane?

O tomto víkendu budou mít dvě největší české televize konečně kvalitnější program. Nova s Primou si to v neděli podruhé rozdají a naservírují nám něco, na co se dá dívat. Na Nově totiž nerozdýchali, že Prima dosáhla s prvním dílem seriálu Vinaři dvoumilionovou sledovanost a s hrdostí připravují protiúder.

Nova i nadále nabídne premiérový díl seriálu Kriminálka Anděl. Větší naděje ale Nova vkládá do svého druhého kanálu Nova Cinema, který nabídne notoricky známé české filmy.

Proti Vinařům na Primě půjdou vinaři ve filmu Bobule i ve volném pokračování 2Bobule. Jako první ale přijde na řadu Nejkrásnější hádanka, pak diváci uvidí Doktora od jezera hrochů. A kdyby bylo úplně nejhůř, Nova má určitě v záloze některý z Kameňáků.

Zda to bude na rozjeté Vinaře stačit, to se uvidí. Pokud by se ale novým dílům Kriminálky Anděl nedařilo, lze je velice jednoduše stáhnout z vysílání. Nova nemůže riskovat investici v desítkách milionů korun pro jeden seriál konkurence, kterému se začalo neuvěřitelně dařit.

Na druhou stranu, to by nebyla naše paličatá Nova, kdyby dobrovolně vyklidila pole konkurenci. Bojovat se bude do poslední chvíle a do posledního muže. Nova nyní sází na nejcennější současné české filmy, jaké má momentálně k dispozici.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Styl

Bezva trik s citronem. Proč ho máte dávat před použitím do mikrovlnné trouby?

Dům a zahrada

Super tipy na využití zavařovacích sklenic v domácnosti

Zavřít reklamu