خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Populární herec neví, do kterého mocného zadku zalézt nejdříve

 Zprávy 
24. července 2015 04:50 / Jitka Jahodová
  2   3
Fotka, která obletěla svět Youtube
Nejnovější

Hilšerovi se Senát vyplatí. Kolik dostane?

Tak to vypadá, že francouzský herec Gérard Depardieu si našel nového kamaráda. Po ruském prezidentovi Vladimirovi Putinovi, je to běloruský prezident Alexander Lukašenko, kterého Depardieu navštívil v jeho paláci nedaleko Minska.

Cílem návštěvy nebyly polnohospodářské práce, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale spolupráce na připravovaném filmu o legendární letce Normandie-Nieme, která během druhé světové války bojovala proti nacistům na východní frontě. S hercem se návštěvy účastnil i producent filmu. Projekt se realizuje k 70. výročí konce druhé světové války. Na filmu se podílí Francie, Rusko a Bělorusko.

Depardieu je proslulým příznivcem Ruska a jeho prezidenta Vladimira Putina. Na Západě a na Ukrajině vyvolal pozdvižení, když Rusku poblahopřál k anexi Krymu a před dvěma lety přijal ruské občanství, aby se vyhnul vysokým daním v rodné Francii. Svým rozhodnutím ve Francii ztratil mnoho svých fanoušků, které však zřejmě získal na druhé straně Evropy.

Nad spojením s běloruským prezidentem mnozí hercovi příznivci kroutí hlavou. Lukašenko patří k nejméně oblíbeným politikům v Evropě. Bělorusku vládne od roku 1994 a pravděpodobně zvítězí i v nadcházejících podzimních volbách, vzhledem k systematickému potlačování opozice.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Styl

Bezva trik s citronem. Proč ho máte dávat před použitím do mikrovlnné trouby?

Dům a zahrada

Super tipy na využití zavařovacích sklenic v domácnosti

Zavřít reklamu