Populární herec neví, do kterého mocného zadku zalézt nejdříve

 Zprávy 
24. července 2015 04:50 / Jitka Jahodová
  2   3
Fotka, která obletěla svět Youtube
Nejnovější

Průmyslová výroba v ČR v říjnu překvapila

Tak to vypadá, že francouzský herec Gérard Depardieu si našel nového kamaráda. Po ruském prezidentovi Vladimirovi Putinovi, je to běloruský prezident Alexander Lukašenko, kterého Depardieu navštívil v jeho paláci nedaleko Minska.

Cílem návštěvy nebyly polnohospodářské práce, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale spolupráce na připravovaném filmu o legendární letce Normandie-Nieme, která během druhé světové války bojovala proti nacistům na východní frontě. S hercem se návštěvy účastnil i producent filmu. Projekt se realizuje k 70. výročí konce druhé světové války. Na filmu se podílí Francie, Rusko a Bělorusko.

Depardieu je proslulým příznivcem Ruska a jeho prezidenta Vladimira Putina. Na Západě a na Ukrajině vyvolal pozdvižení, když Rusku poblahopřál k anexi Krymu a před dvěma lety přijal ruské občanství, aby se vyhnul vysokým daním v rodné Francii. Svým rozhodnutím ve Francii ztratil mnoho svých fanoušků, které však zřejmě získal na druhé straně Evropy.

Nad spojením s běloruským prezidentem mnozí hercovi příznivci kroutí hlavou. Lukašenko patří k nejméně oblíbeným politikům v Evropě. Bělorusku vládne od roku 1994 a pravděpodobně zvítězí i v nadcházejících podzimních volbách, vzhledem k systematickému potlačování opozice.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Divadelní kostýmy vyměnili za kostýmy čerta, Mikuláše a anděla. Kdo z muzikálových herců zlobil...

Styl

Zdravotní přínosy pravidelného sexu. Jaká je skutečnost?

Dům a zahrada

Výběr přikrývky není snadný. Jiná se hodí pro alergiky, jiná pro lidi s nemocnými klouby

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu