Máte také našeho hradního pána plné zuby? Lidé už podepisují petice o vlastizradě a odpočítávají hodiny!

Hradní suita krátce před ponorem?
 Zprávy 
31. října 2014 05:30 / Foto: Facebook
  572   54
Nejnovější

Putin telefonicky děkoval Trumpovi

Poslední události kolem předávání státních vyznamenání v úterý 28. října a kontroverzních výroků a jednání během návštěvy Číny vyvolaly další bouřlivé diskuse široké veřejnosti, zda český prezident Miloš Zeman na svou funkci stačí a zda je skutečně prezidentem, který národ spojuje, nikoliv rozděluje...

Neklid v podhradí je dobře patrný například na sociálních sítích - aktuálně můžete například podepsat petici "Nechceme na Hradě Putinovu loutku - kde začíná VELEzrada?", která na Facebooku formuluje obavu z podezření, že prezident Zeman jedná proti zájmům a obraně našeho státu díky jeho výrokům v ruských médiích proti sankcím a tlumočení proputinovských názorů.

Organizátoři petice vyzvali mimo jiné všechny podobně smýšlející občany, aby podepsali zmíněnou petici, která požaduje po Senátu České republiky, aby prošetřil skutky Miloše Zemana ve vztahu k ústavnímu zákonu. Pokud petici podepíše 10 000 lidí, musí dle zákona Senát petici projednávat.

Nespokojenost občanů s prezidentem Zemanem také názorně dokresluje například webová stránka s výstižným názvem www.zemancountdown.cz, která doslova odpočítává, kolik ještě zbývá současnému hradnímu pánovi do konce jeho funkčního období - nyní je to pro vaši informaci cca tři roky a 127 dní. Na stránkách se kromě jiného dočtete, co možná vadí i řadě dalších našich spoluobčanů: "Českou republiku reprezentuje člověk, který má vážné problémy s alkoholem a zesměšňuje tak sebe i Českou republiku v očích mezinárodní veřejnosti, vyřizuje si osobní účty porušováním ustálených zvyklostí a postupů a spolu s Klausem vymyslel opoziční smlouvu, aby spolu zakryli ekonomickou kriminalitu devadesátých let a paralyzovali pak na dalších deset let justici a policii..."

Možná to vypadá jen jako ojedinělé výkřiky nespokojenosti, může to být ale také skutečný začátek pádu dosud sebevědomého Miloše Zemana - uvidíme, co příští dny na rozbouřené politické scéně přinesou.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kráska Nikol Buranská ukázala všem spodní prádlo!

Styl

Inspirace na zajímavé technické dárky pro muže

Dům a zahrada

Dárek lze zabalit do vlastnoručně vyrobené krabičky. Je to hračka

1. Modelka Jitka Nováčková vyměnila českou zimu za exotickou dovolenou!

2. Nikol Švantnerová utekla před vánočním stresem do Paříže!

3. Herečka Amy Schumer se toho nebojí! Na Instagramu ráda vystavuje své nedokonalé tělo!

4. Eliška Bučková ukázala luxusní opálené tělíčko, které si hýčká rybář Jakub Vágner

5. Manželka Tomáše Kluse pořádně dře na své postavě!