خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Máte také našeho hradního pána plné zuby? Lidé už podepisují petice o vlastizradě a odpočítávají hodiny! • Zprávy / inStory.cz
 

Máte také našeho hradního pána plné zuby? Lidé už podepisují petice o vlastizradě a odpočítávají hodiny!

Hradní suita krátce před ponorem?
 Zprávy 
31. října 2014 05:30 / Foto: Facebook
  572   54
Nejnovější

Tomáš Sokol kritizoval nápad Pirátů prolomit mlčenlivost advokátů

خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Poslední události kolem předávání státních vyznamenání v úterý 28. října a kontroverzních výroků a jednání během návštěvy Číny vyvolaly další bouřlivé diskuse široké veřejnosti, zda český prezident Miloš Zeman na svou funkci stačí a zda je skutečně prezidentem, který národ spojuje, nikoliv rozděluje...

Neklid v podhradí je dobře patrný například na sociálních sítích - aktuálně můžete například podepsat petici "Nechceme na Hradě Putinovu loutku - kde začíná VELEzrada?", která na Facebooku formuluje obavu z podezření, že prezident Zeman jedná proti zájmům a obraně našeho státu díky jeho výrokům v ruských médiích proti sankcím a tlumočení proputinovských názorů.

Organizátoři petice vyzvali mimo jiné všechny podobně smýšlející občany, aby podepsali zmíněnou petici, která požaduje po Senátu České republiky, aby prošetřil skutky Miloše Zemana ve vztahu k ústavnímu zákonu. Pokud petici podepíše 10 000 lidí, musí dle zákona Senát petici projednávat.

Nespokojenost občanů s prezidentem Zemanem také názorně dokresluje například webová stránka s výstižným názvem www.zemancountdown.cz, která doslova odpočítává, kolik ještě zbývá současnému hradnímu pánovi do konce jeho funkčního období - nyní je to pro vaši informaci cca tři roky a 127 dní. Na stránkách se kromě jiného dočtete, co možná vadí i řadě dalších našich spoluobčanů: "Českou republiku reprezentuje člověk, který má vážné problémy s alkoholem a zesměšňuje tak sebe i Českou republiku v očích mezinárodní veřejnosti, vyřizuje si osobní účty porušováním ustálených zvyklostí a postupů a spolu s Klausem vymyslel opoziční smlouvu, aby spolu zakryli ekonomickou kriminalitu devadesátých let a paralyzovali pak na dalších deset let justici a policii..."

Možná to vypadá jen jako ojedinělé výkřiky nespokojenosti, může to být ale také skutečný začátek pádu dosud sebevědomého Miloše Zemana - uvidíme, co příští dny na rozbouřené politické scéně přinesou.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Populární britský zpěvák Mika natočil klip, jaký byste od něj asi nečekali!

Styl

Dostaňte do dětí vitaminy. Prozradíme jak

Dům a zahrada

Z proutí nemusíte plést jen pomlázku, vyrobte si z něj nádherný plot

1. Eliška Bučková: Nejdřív make-up a pak pocení ve fitku

2. Kateřina Stočesová a další osobnosti se svými dětmi se nahrnuly do kina

3. Owen Wilson: Hollywoodský herec zavinil evakuaci hotelu. Víme proč

4. Petra Vraspírová si Vojtka vzít nechce

5. Seriálová kráska sexy jako nikdy předtím!