خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Nejlepší český seriál roku je tady! • Zprávy / inStory.cz
 

Nejlepší český seriál roku je tady!

Hodně pošmourno a hodně tajemno! Seriál Pustina odstartoval
 Zprávy 
31. října 2016 03:00 / Youtube
  0   0
Letošní klání o nejlepší tuzemský seriál vyhraje pravděpodobně HBO s temnou Pustinou. Proč? Nebojí se Česko zobrazovat z odvrácené strany.
Nejnovější

Tomáš Sokol kritizoval nápad Pirátů prolomit mlčenlivost advokátů

خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Pustina, která odstartovala v neděli, je výjimečná hlavně proto, že se při vykreslování naší země odvážila jít hodně daleko. Došla dál, než v současnosti uváděný Rapl, který se zastavil uprostřed cesty. Projektu se společně ujali režiséři Ivan Zachariáš a Alice Nellis a natočili mix psychologického rodinného dramatu a krimi.

Když se starostka severočeské vesnice, Hana Sikorová, ocitne na vrcholu svého boje proti velké těžební společnosti nabízející obyvatelům obce vysoké odstupné výměnou za opuštění jejich domovů postavených na ložiscích hnědého uhlí, zmizí její čtrnáctiletá dcera Míša. Pátrání po dceři Hanu po letech mírumilovného soužití s ostatními přivede k pochybnostem ohledně celé komunity, která se pod vlivem událostí začíná rozpadat a ukazovat svou pravou tvář. Objasňování záhady příběh rozvětvuje do několika prolínajících se dějových linií, gradujících do nečekaných souvislostí. Tolik stručný náhled do seriálu.

Na festivalu v Torontu sklidil seriál bouřlivé ovace, i když z tamější obce českých emigrantů se ozývaly hlasy, že seriál ukazuje naši zemi v příliš špatném světle. A pravda je, že Pustina si opravdu servítky nebere.

V roli starostky uvidíme Zuzanu Stivínovou, její dceru si zahrála Eliška Křenková. V dalších rolích se objeví Eva Holubová, Štěpán Benoni, Petra Špalková, Leoš Noha či Miroslav Vladyka.
slj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Populární britský zpěvák Mika natočil klip, jaký byste od něj asi nečekali!

Styl

Dostaňte do dětí vitaminy. Prozradíme jak

Dům a zahrada

Z proutí nemusíte plést jen pomlázku, vyrobte si z něj nádherný plot

1. Eliška Bučková: Nejdřív make-up a pak pocení ve fitku

2. Kateřina Stočesová a další osobnosti se svými dětmi se nahrnuly do kina

3. Owen Wilson: Hollywoodský herec zavinil evakuaci hotelu. Víme proč

4. Petra Vraspírová si Vojtka vzít nechce

5. Seriálová kráska sexy jako nikdy předtím!