Takhle se chová gentleman? Že je nejtrapnější český moderátor tydýt, jsme věděli, ale tohle je už trochu přes čáru, nemyslíte?

Tohle už je minulostí! Teď "frajer" Hrdlička Borhyovou pouze pomlouvá!
 Zprávy 
29. srpna 2016 03:00 / TV Nova
  0   0
Nejnovější

Putin telefonicky děkoval Trumpovi

Dnes už bývalý sporťák z Novy Michal Hrdlička se zřejmě cítí zneuznaný a mediálně nevyužitý. Snad proto novinářům tvrdí, že za jeho rozchodem s kolegyní Lucií Borhyovou byla vlastně ona. A rozhodl se na ní dokonce naházet špínu!

O vztahu se sexy moderátorkou nemluví nijak hezky. „Z větší části je to stejně jedno velké divadlo. I když jste pohádaní, tváříte se, že je všechno super," tvrdí Hrdlička v magazínu Sedmička.

Michal Hrdlička měl prý její falešnosti a pokrytectví plné zuby a za rozchod je vlastně rád. S Lucií má dceru a to mu stačí. „Taky si teď říkám, že žít jako Lucie se mi úplně nechce. Představ si, že jdeš a furt hraješ nějakou roli. Máš nasazený falešný úsměv, neustále se musíš kontrolovat. Je to hrozná oběť," dodal Hrdlička. Co tím myslel, není jasné.

Sama Borhyová se k přesným důvodům rozchodu nevyjadřuje. Možné je ale to, že se jednalo o nevěru, která nemusela být pouze jednostranná. I když ti, kteří Hrdličku znají, vědí prý tolik, že on je "pěkný a divoký ptáček"!

Zda je pěkně divoký ptáček, nedokážeme tak úplně posoudit. Možná i je. Ovšem bez vztahu s Lucií by to byl ptáček, po kterém by nikdy ani pes neštěkl. Je totiž třeba přiznat, že právě oblíbená moderátorka byla to jediné, co bylo na tomhle ulízaném metrosexuálovi zajímavé.

Takže spíše než házet špínu by měl "zalézt do boudy" a držet hubu!
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kráska Nikol Buranská ukázala všem spodní prádlo!

Styl

Inspirace na zajímavé technické dárky pro muže

Dům a zahrada

Dárek lze zabalit do vlastnoručně vyrobené krabičky. Je to hračka

1. Modelka Jitka Nováčková vyměnila českou zimu za exotickou dovolenou!

2. Nikol Švantnerová utekla před vánočním stresem do Paříže!

3. Herečka Amy Schumer se toho nebojí! Na Instagramu ráda vystavuje své nedokonalé tělo!

4. Eliška Bučková ukázala luxusní opálené tělíčko, které si hýčká rybář Jakub Vágner

5. Manželka Tomáše Kluse pořádně dře na své postavě!