Reklama
Reklama
Typická evropská rodina...?
Shutterstock

Evropa je prošpikovaná muslimy. To nejhorší nás ale teprve čeká. A bohužel to není žádná utopie!

24. března 2016 04:00 / Zprávy
Statistický úřad Spojeného království zveřejnil údaje, ze kterých vyplývá, že počet muslimů ve Velké Británii neuvěřitelně roste.

V roce 1991 žilo ve Velké Británii kolem 900 tisíc muslimů. V roce 2016, tedy po 25 letech jejich počet vzrostl téměř na 3 miliony. Co to znamená? V následujících deseti letech budou v některých oblastech Britských ostrovů tvořit už většinu společnosti. Důvodem tohoto vývoje je vysoká porodnost muslimů a vlna muslimských imigrantů. To znamená naprostou likvidaci tradiční Británie.

Stejně na tom může být při současném přistěhovaleckém trendu za pár let celá Evropská unie. Bude-li totiž statisícům až milionům muslimských imigrantů přiznáno občanství toho kterého státu, pak získají i volební právo. A při jejich vysoké porodnosti budou jejich hlasy velmi početné. A tak budoucnost s muslimskými prezidenty či předsedy vlád nemusí být až tak vzdálenou utopií.

Ve stejném smyslu se nedávno vyslovil i český zpravodaj z Francie, když řekl, že se blíží doba, kdy Francie bude mít prvního muslimského prezidenta.  
jaj | inStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nová kriminálka s Kotkem a Bartoškou startuje! To

Celebrity

Když zpěvačka koncertuje vlastně nahá! Tohle

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou