خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Nevěříme vlastním uším!! Co to primátorka Krnáčová mele za nesmysly?! A proč podporuje trestný čin a vysmívá se všem slušným občanům?! • Zprávy / inStory.cz
 

Nevěříme vlastním uším!! Co to primátorka Krnáčová mele za nesmysly?! A proč podporuje trestný čin a vysmívá se všem slušným občanům?!

Paní primátorka zřejmě hodlá squatting legalizovat...
 Zprávy 
11. března 2016 05:00 / Česká televize
  156   13
Nejnovější

Placená křesla pro SPD v ohrožení? Ve sněmovně se chystají změny

خرید vpn خرید vpn خرید vpn
O tom, že samozvaní squatteři nezákonně okupují majetek státu na Praze 3, jsme již psali. Nad nepochopitelným jednáním státních úředníků, kteří kolem celého případu, který je z právního hlediska naprosto jasný, chodí jako kolem horké kaše, jsme se rovněž již podivovali. Celá záležitost však dostala, zcela překvapivě, nečekaný rozměr.

Zástupci pražské ČSSD, konkrétně pak náměstek primátorky Petr Dolínek a bývalá radní pro školství a sociální věci Irena Ropková se rozhodli té partě nezákonných okupantů vyjít vstříc. Navrhují, aby se celé to "autonomní sociální centrum" přestěhovalo do prostor bývalých jeslí ve Znojemské ulici v Praze 4. Podle Ropkové je objekt vhodně dispozičně řešen, protože je blízko metra Budějovická a také má velikou zahradu. Tak soudí, že by se tam snad té aktivistické bandě mohlo líbit. Sice je tam odpojená voda, elektřina a topení, ale to prý není problém, protože na uvedení do provozuschopného stavu by mohlo město poskytnout peníze!

Celý záměr tak má jenom jeden drobný háček. Je potřeba vyčkat na názor těch squatterských aktivistů, zda by na takový návrh přistoupili. Jiný problém v tom paní Ropková nevidí. Starosta Prahy 4 Petr Štěpánek prý se záměrem souhlasí. Máme tedy poněkud jiné informace. Starosta Prahy 4 o aktivitách jmenovaných sociálních demokratů vůbec nevěděl a o podle dosavadních informací o podobném záměru nechce ani slyšet.

Jiného názoru je naše paní primátorka Adriana Krnáčová, podle které by přestěhování squatterů mělo vyhovovat všem zúčastněným stranám. Podle ní je objekt vhodný a doufá, když je tam tedy ta zahrada, že by snad laskavě mohli na přestěhování slyšet, a že by těm samozvaným aktivistům mohl objekt vyhovovat. Tím by se prý spor vyřešil ke spokojenosti všech.

Nějak nemůžeme věřit svým očím. Tak primátorka, její náměstek a jakási bývalá radní hodlají utrácet veřejné peníze pro squattery, když squatting je v naší republice posuzován jako trestný čin či přečin podle § podle § 208 trestního zákoníku (neoprávněný zásah do práva k domu, bytu nebo k nebytovému prostoru) a ještě jsou tak neuvěřitelně pitomí, že to považují za dobré řešení.

Navíc by nás zajímalo, kde paní primátorka došla k názoru, že se jedná o nějaký spor? O žádný spor přece nejde. Skupina nějakých podivných existencí porušuje zákon! Kde paní Krnáčová vidí jaký spor? A odkdy se narušitelům zákona vychází vstříc, hledají se jim vhodné objekty, a utrácí se za to veřejné peníze!?

To se v tomto státě už opravdu všichni politici a volení zástupci naprosto zbláznili!?

A pokud ještě ne všichni, tak primátorka, její náměstek a ta paní Ropková, se zbláznili zcela s jistotou! Otázka zní, jak dlouho je v jejich funkcích, při takto flagrantní ztrátě soudnosti, hodláme ponechat!?
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Hůlka zabodoval! Opět ukázal, že na muzikálová prkna prostě patří

Styl

Základní pravidla, bez kterých se při péči o nehtovou kůžičku neobejdete

Dům a zahrada

Lukostřelba se vrací mezi oblíbené sporty. Znáte všechny její podoby?

1. Monika Leová nasadila neviditelná rovnátka

2. Takhle dnes vypadá hvězda Rodinných pout Tomáš Krejčíř

3. Jiří Langmajer si po autonehodě vyrazil na luxusní snídani

4. Rachel Weisz zázračně otěhotněla s Jamesem Bondem

5. Evu Perkausovou čeká příští měsíc operace