خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Bezradné přešplapování našich úředníků! Čeho se bojí? Policistů snad máme dost, tak ať urychleně zakročí!! • Zprávy / inStory.cz
 

Bezradné přešplapování našich úředníků! Čeho se bojí? Policistů snad máme dost, tak ať urychleně zakročí!!

Proč s nimi proboha nevyrazí dveře!?
 Zprávy 
09. března 2016 05:00 / Česká televize
  252   12
Nejnovější

Jeden z největších inzerentů světa hrozí stažením reklam kvůli kontroverznímu obsahu

خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Je zajímavé, v jakém to žijeme státě. Jedna skupina jeho občanů, dodejme, že ta většinová, respektuje zákony, vyhlášky a nařízení a ač jim mnohé z nich jistě také úplně nevyhovují, chápou, že nějaký řád a zákony je prostě třeba dodržovat, protože jinak by ve společnosti zavládla naprostá anarchie.

Pak je tu ovšem druhá, nevýznamná, ale o to hlučnější a agresivnější skupina občanů, kteří se nazývají „aktivisty“ a ti nějakým zvláštním myšlenkovým pochodem ve svých hlavách zaplněných zmatenými neomarxistickými, anarchistickými a ekologickými teoriemi, dospěli k názoru, že oni jsou nějaká zvláštní nadřazená kasta, a že jich se zákony a společenské normy prostě netýkají. Oni budou vyvíjet své aktivity způsobem, jaký sami uznají za vhodné a kde to uznají za vhodné. A jestli při svém počínání porušují nějaké zákony, tak to je jenom občanská neposlušnost. Na tu mají přece svaté právo! Oni jsou autonomní sociální centrum Klinika a mohou si dělat, co chtějí.

Ale nejpodivnější na tom je, jak se k této skupině nezákonných squatterů, kteří zcela jednoznačně již týden neoprávněně okupují státní nemovitost, chovají naše úřady.

Ministr financí a s ním i ředitelka Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) jezdí sem a tam, plánují se schůzky zástupců stavebního úřadu a starostky, opozice svolává jednání zastupitelstva Prahy 3, kde by ráda viděla ministra financí a ministra vnitra, pracovník ÚZSVM se dostavuje na místo, aby odtáhl s dlouhým nosem, protože mu ti samozvaní aktivisté klíče od objektu, který není jejich a který nezákonně užívají, prostě nepředají! Dokážete to pochopit?

Dokážete si představit, že si vyhlídnete prázdný byt v majetku státu, protiprávně se do něj nastěhujete a odmítnete ho opustit? Myslíte si, že se s vámi bude někdo takovým způsobem patlat? Asi stěží. Přijede policie, chytne vás za zadní část těla a vyrazí s vámi dveře. A ať se vám to líbí nebo ne, bude v právu. Byt není váš, vlastník vám souhlas nedal a vy tam nemáte co dělat! Tak to prostě je!

Tak ať nám někdo vysvětlí, proč se naprosto stejným způsobem naše úřady nezachovají i v tomto případě. Co je na něm tak zvláštního, že ho stále ze všech stran zkoumají, proč je kvůli takové skupině prapodivných existencí v pozoru každý od ministrů, zastupitelů, starostky až po toho úředníka, který měl převzít klíče? Proč jsou všichni tak bezradní? Jenom proto, že si tihle připitomělí vyznavači jakéhosi „alternativního“ způsobu života myslí, že si mohou dělat co je napadne a kde je to napadne? Co je jim do toho, jak chce vlastník svůj majetek využívat? A proč by se s nimi měl vůbec někdo o dalším využití dohadovat?

Proč prostě nepřijede policie, nepopadne je za řitě a nevyhází je na ulici. Hotovo, vyřízeno.

Stěžovat na brutalitu úřadů a porušování práv si potom mohou jít na Amnesty International, nebo na Hlavní nádraží na lampárnu! Zcela podle svého uvážení!
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Aniston se opět rozvádí! Na prahu padesátky zůstala sama

Styl

Díky očkování si na některé nemoci už ani nevzpomeneme

Dům a zahrada

Komplementární barvy: Co jsou a jak je využít v designu?

1. Emma Smetana vyrazila s rodinkou na netradiční dovolenou

2. Producent Janis Sidovský ulovil v New Yorku fotku s Heidi Klum!

3. Někdejší nejvíce sexy muž planety Adam Levine se stal podruhé otcem!

4. Jennifer Aniston má smůlu na chlapy! Herečce se rozpadlo další manželství!

5. Václav Noid Bárta se rok nedotkl alkoholu!

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن