Reklama
Reklama
V Buckinghamském paláci nebudou za pár měsíců už jen čtyři, ale bude jich rázem prý šest!
Profimedia

Pozdvižení ve Velké Británii! Takové překvapení z královské rodiny nikdo nečekal

13. února 2016 04:00 / Zprávy
Ne dvě, ne tři, ale hned čtyři děti budou mít dohromady britský následník trůnu princ William a jeho manželka Kate. Jak se ukazuje, pod srdcem nenosí jedno, ale prý hned dvě děti. To bude v královských luzích a hájích velké pozdvižení a velmi nevídaná událost!

O první dva potomky se Kate s Williamem museli hodně snažit, ale ten třetí prý přišel, aniž by si to ti dva nějak přáli…

„Je to pořád sice jen začátek, ale všichni tu z toho už šílí," tvrdí jeden ze zaměstnanců Buckinghamského paláce s tím, že Kate se stane potřetí matkou a hned dvou capartů.

Kate šťastnou novinku podle magazínu OK! zjistila na ultrazvuku. Fotografii s dvojnásobným překvapením hned poslala manželovi, který byl v šoku.

„Hned jí volal zpátky, myslel si, že si z něj Kate dělá legraci. S tímhle totiž ani jeden z nich nepočítal,“ tvrdí zdroj z Buckinghamského paláce.

Vévodkyně Kate je ve 3. měsíci těhotenství, což znamená, že dvojčátka by měla přijít na svět někdy v srpnu. Sám tiskový odbor paláce informace nekomentuje, stejně jako zatím oficiálně mlčí šťastní rodiče.  
instory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Rozvod u Lucie Vondráčkové? Co se tam děje?

Celebrity

Z téhle krásky si sednete na zadek! Ruská modelka je

Sport

Slavný hokejista obtěžoval dívky! Policie ho