Ministři Sobotkovy vlády předkládají jeden blbější návrh za druhým! Tentokrát se zbláznil ministr zdravotnictví

Panu ministrovi leží blaho národa neobyčejně na srdci...
 Zprávy 
09. února 2016 05:00 / Česká teelvize
  944   32
Je až dojímavé, jak se ministr zdravotnictví snaží ochránit celý národ před kouřením a démonem alkoholem. Není ovšem zcela jasné, kde pan sociální ministr dospěl k názoru, že je nutné přikazovat zákonem dospělým a svéprávným lidem co se smí, co se nesmí, kolik se toho nesmí a kde všude se to nesmí. Jím předkládaný zákon o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek je opravdu taková hovězina, že to nemá obdoby.

Dokážeme ještě s vypětím všech sil pochopit, že hodlá zavést plošný zákaz kouření v restauracích, i když za situace, kdy má soudný člověk na výběr, který typ, restaurace si zvolí to považujeme za vcelku zbytečné. Nemáme ani nijak zásadní problém se zákazem kouření ve veřejných budovách. Co už je tak trochu mimo chápání, je jím navrhovaný zákaz kouření i pod širým nebem na zahrádkách a předzahrádkách. Ale budiž. Je to sice nesmysl, ale uznáváme, že kouření je ošklivý zlozvyk a pan ministr má o nás všechny starost.

Poněkud jiná situace je u jeho návrhů týkajících se konzumace alkoholu. Jaký má význam nařízení, že na akcích se může podávat pouze desetistupňové pivo, není tak úplně jasné. Pokud jde někdo na akci s tím, že se tam hodlá „zmastit“, pak se tam zmastí. Prostě si dá o tři, čtyři škopky víc a je to. Jaký význam by mělo mít omezení konzumace alkoholu třeba na vánočních trzích, nebo proč by si zaměstnanci, tedy dospělé a svéprávné osoby, nemohly dát po práci v kanceláři skleničku, nebo třeba tři, je už mimo veškeré chápání. Co je to za nesmysl! A co v poslanecké sněmovně? Tam se chlastat může!?

To opravdu nemá pan dobroser nic lepšího na práci? Ve svém rezortu má bordel, lékaři a sestry odcházejí, protože pan ministr není schopen své sliby plnit, z pohledu z venku se zdá, že jeho jediné řízení spočívá v neustálém pláči, že má málo peněz a on ve svém svatém a připitomělém zápalu řeší, zda si dám po práci sklenku vína!?

Co je mu proboha do toho! To musí opravdu řešit zákonem takové kraviny?

Měli bychom pro vás pane ministře takový návrh. Proč máte v potu tváře vymýšlet, kde všude se něco nesmí. To byste mohl třeba na něco zapomenout a co pak? Co by si lidé počali? Nebojte se rozletu a pojednejte svou záchranu našeho zdraví velkoryse.

Co se s tím budete tak mazat. Když už navrhujete blbosti, tak proč se tak omezujete? Zaveďte prostě rovnou prohibici na tabák a alkohol, a je to!!
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ochrnutý Jančařík: Věřím, že to rozchodím!

Krimi

Drama v bytě na Bruntálsku! Matka s dítětem se přiotrávily oxidem uhelnatým!

Sport

Tenisový Jarda Jágr útočí na další neuvěřitelné rekordy!

1. Herečka Sara Sandeva z Ulice předvedla sexy nožky! Největší kočka seriálu divákům chybí!

2. Blake Lively je ztělesněním ženskosti. Čtyři měsíce po porodu jí to neskutečně sekne!

3. George Clooney a jeho krásná manželka Amal čekají dvojčátka!

4. Dara Rolins předvedla vysportované tělo! Pevný kulatý zadeček, ploché bříško a luxusní stehna!

5. Ewa Farna ukázala své vnady bez podprsenky! Prsa má jako psí uši!