Víme, co bude s luxusním domem po zemřelém Petru Hapkovi!

Dům Petra Hapky na Okoři zatím čeká na svůj další osud
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Zprávy 
31. prosince 2015 04:00 / TV Nova
  0   0
Nejnovější

O vydání Babiše a Faltýnka policii se začne jednat v úterý

Geniální skladatel Petr Hapka (✝70) je už více než rok po smrti. Zemřel v listopadu loňského roku ve svém milovaném, luxusním domě na Okoři. Co bude s nemovitostí, i s tou druhou, která mu v obci proslavené známou zříceninou?

"Prodá se to a podělí se dědicové. Není jich rozhodně málo a ani jeden nemá na to, aby vyplatil druhého a ostatní," prozradil VIPstory.cz zdroj blízký rodině.

Dům na návsi na Okoři s rozsáhlým pozemkem má hodnotu nejméně patnáct milionů korun. Přesto, že je po slavném skladateli, skvěle udržovaný a na lukrativním místě, prodat ho nebude asi jednoduché. Nemovitosti moc nejdou.

"Určitě bych ten dům mít sama nemohla, nezvládala bych se o něj starat a bude asi nejlepší, když se prodá a všichni se podělí," nechala se slyšet dcera Petra Hapky, zpěvačka Petra Hapková, která se poslední roky o Alzheimerem nemocného skladatele starala s jeho bývalou manželkou a také partnerkou.

Součástí dědictví v hodnotě zhruba sto milionů korun, jsou kromě peněz, starožitností a dalších cenností především autorská práva a ta budou dědicům vydělávat i v dalších mnoha letech.

Blízcí Petra Hapky by rádi, aby dům koupil někdo,kdo k němu bude mít vztah. "Bylo by hezké, kdyby tu třeba někdo udělal Petrovo muzeum. On by si to určitě zasloužil. Byl to báječnej chlap," řekla jedna z obyvatelek vesničky, kde dům nedávno prodal i herec Jiří Krampol.

Okoř je mezi umělci hodně oblíbená. Chatu zde má dlouhá léta například herec Vlastimil Bedrna, který sem jezdil se svou manželkou, herečkou a zpěvačkou Laďkou Kozderkovou. Jezdila sem odpočívat i zpěvačka Ljuba Hermanová.
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Prachařová ukázala obrovská prsa

Styl

Zajímavé tipy, jak docílit krásných přírodních řas

Dům a zahrada

Vyrobte si originální památku. Vypracujte těsto na otisk dětské ručičky

1. Serena Williams se pochlubila svým gigantickým snubním prstenem!

2. Herečka Julia Stiles se stala matkou!

3. Překrásná herečka Jennifer Lawrence je opět sama!

4. Herečka Gwyneth Paltrow se zasnoubila!

5. Chrissy Teigen a John Legend čekají druhého potomka!